Podnośnik koszowy na przyczepie

Podnośnik koszowy na przyczepie

Bartłomiej Talaga tel. +48  500 350 223

Mariusz Sobczak tel. +48 604 17 44 11

Adres:

Lubień 697

32-433 Lubień

www.podnosniki-malopolska.pl

     email:  biuro@podnosniki-malopolska.pl

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

 

Prace wysokościowe a podnośnik koszowy na przyczepie

Do skutecznego wykonywania prac wysokościowych niezbędne jest zaopatrzenie się w narzędzia i maszyny ułatwiające dostęp do danego miejsca. Zwyczajna drabina wystarcza, jeżeli dana czynność musi być wykonywana na wysokości nie przekraczającej 10 metrów. W przeciwny razie niezbędne jest zaopatrzenie się w coś stabilniejszego, ponieważ upadek z wysokości może grozić złamaniem, a w najgorszym wypadku śmiercią.

Poprzez postęp technologiczny możliwe stało się wytwarzanie nowoczesnych urządzeń i maszyn do prac wysokościowych. Bardzo często do takich prac są wykorzystywane rusztowania. Są one bardzo stabilne, gdy zostaną przytwierdzone do budynku, nie są jednak wygodne w przypadku innych prac wysokościowych. Do takich prac jak prace dekarskie, czyszczenie strumieniowo – ścierne, odśnieżanie dachów, skuwanie sopli i nawisów śnieżnych, mycie i czyszczenie okien, balkonów, mycie przeszkleń na wysokościach, prace filmowe, fotograficzne i operatorskie czy wycinka drzew i gałęzi, pielęgnacja, chirurgia i prześwietlanie drzew dużo lepszym wyjściem jest podnośnik koszowy na przyczepie. Wadą takich podnośników jest cena, gdyż sięga ona kwot rzędu dziesiątek tysięcy złotych. W takim wypadku najlepiej znaleźć firmę, która oferują wynajem podnośników koszowych na przyczepie. Wypożyczenie takiego sprzętu wraz z obsługą fachowca wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Jest to może i pozornie  nie mały wydatek natomiast przy kalkulacji całkowitych kosztów zwykle okazuje się, że wynajem zwyżki jest jednym z tańszych rozwiązań w realizacji danej pracy. Dzięki takiemu podnośnikowi jesteś w stanie przeprowadzić prace w o wiele krótszym czasie niżeli dotychczas. Bezpieczeństwo wykonywanych prac też jest nie bagatelne. dzięki usłudze : ” wynajem zwyżki Zakopane ” lub  ” Wynajem zwyżki Kraków ” lub ” Wynajem zwyżki Nowy Targ ” wykonasz swoje prace spokojnie i bezpiecznie.

Jeżeli zatem interesuje cię pomoc w wykonywaniu prac wysokościowych, a drabina czy rusztowanie nie spełniają w pełni twoich oczekiwań, nie dysponujesz dużym kapitałem, najlepszym wyjściem będzie wypożyczenie na kilka godzin podnośnika koszowego.