Usługi podnośnikiem koszowym

Usługi podnośnikiem koszowym – jakie usługi wchodzą w grę.

Wynajęcie podnośnika koszowego na przyczepie jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wykonać niewielkie prace remontowo-budowlane na swojej posesji.Usługi podnośnikiem koszowym malowanie dachu czy wymiana rynien to czysta przyjemność.

Usługi podnośnikiem koszowym to same zalety

Usługi podnośnikiem koszowym
usługi zwyżką Kraków

W przeciwieństwie do rusztowań, nie sprawia on tak wiele problemów z transportem i rozstawianiem, przestawianiem i składaniem po zakończeniu pracy, jak tradycyjne rusztowania. Pozwala to na zaoszczędzenie ogromnej ilości czasu, pieniędzy i nerwów związanych z wykonaniem prac.

Jakie usługi zwyżką możemy wykonać?

Oprócz remontu czy konserwacji zewnętrznych elementów budynków, niewielkie podnośniki koszowe, mogą być wykorzystane również do pielęgnacji drzew i krzewów w ogrodzie (przycinanie gałęzi, modelowanie żywopłotu), albo np. do postawienia przydomowej elektrowni wiatrowej. Z takimi zadaniami z łatwością poradzi sonie nawet tak mały podnośnik, jak NityLift 120T.

Urządzenie to, mimo swych wymiarów (długość 4, 3m, szerokość 1, 5m, wysokość po złożeniu 1, 9m, waga 1400kg), cechuje się imponującymi parametrami roboczymi. Maksymalny wysięg w górę wynosi, w przypadku tego modelu, aż 12, 2m, a wysięg boczny to ponad 6m, przy czym może podnieść ciężar nawet 200kg. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze – można sterować nim bezpośrednio z kosza lub z ziemi. Kolejnym istotnym atutem jest to, że dzięki swej niewielkiej wadze, może być ciągnięty nawet za samochodem osobowym.

Z pomocą tego urządzenia można wykonać wiele prac. Usługi podnośnikiem koszowym to: przycinanie drzew i krzewów, malowanie, czyszczenie, remont lub konserwacja dachów, odśnieżanie dachów, malowanie elewacji, montaż anteny telewizyjnej, wygodne mycie zewnętrznej strony okien, usuwanie gniazd os i szerszeni spod powały dachowej czy wycinka całych drzew rosnących w bezpośrednim sąsiedztwie budynków lub linii energetycznych.

Jest to, oczywiście, jedynie bardo skrócona lista jego możliwości., Dzięki swym niewielkim wymiarom podnośnik ten przejedzie przez każdą bramę, a dzięki niewielkiej wadze, może pracować nawet na podłożu z kostki brukowej czy trawniku, bez obawy o jego zniszczenie. Na uwagę zasługuje również fakt, że podnośnik ten nie jest uzależniony od jednego źródła zasilania, bowiem ten model może być zasilany być zarówno za pomocą akumulatorów, jak i silnika dieslowskiego.