Podnośnik koszowy Tarnów i Dębica

Podnośnik koszowy Tarnów i Dębica

Podnośnik koszowy Tarnów i Dębica na przyczepie nie jest nowym wynalazkiem, ale w dalszym ciągu wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z jego możliwości. Z jego pomocą można wykonać niezliczoną ilość prac, które byłyby o wiele trudniejsze lub całkiem niemożliwe do wykonania przy użyciu drabiny lub rusztowania. Poniżej zaprezentuję parametry techniczne oraz możliwości robocze dwóch przykładowych podnośników koszowych na przyczepach.

Podnośnik koszowy Tarnów Nitylift 120 T

Podnośnik koszowy Tarnów
Malowanie dachu przy pomocy podnośnika koszowego Tarnów

Ten niewielki podnośnik koszowy nadaje się doskonale do prac wokół domu. Z powodzeniem można go użyć do prac ogrodowych czy remontowych. Maksymalna wysokość robocza tego podnośnika to 12, 20 m, a jego wysięg boczny to ponad 6 m. Kosz może być obciążony maksymalną masą 200 kg, co pozwala na transportowanie niewielkich ładunków na znaczną wysokość. Dzięki niewielkiej masie własnej (1400 kg) oraz niewielkim rozmiarom (długość 4, 50 m, szerokość 1, 50 m, wysokość po złożeniu 1, 90 m) podnośnik ten jest łatwy w transporcie i potrzebuje niewiele „przestrzeni roboczej”.

Podnośnik koszowy Dębica Nitylift 170 HDE

Ten typ podnośnika, jest nieco większy, niż opisany powyżej. Tak samo, jak Nitylift 120 T, znajdzie zastosowanie w pracach ogrodowych czy remontowych w obrębie domu. Nadaje się jednak również do prac bardziej skomplikowanych, jak choćby konserwacja czy remonty hal produkcyjnych i obiektów zabytkowych. Maksymalna wysokość robocza tego podnośnika to aż 17 m, a wysięg boczny jest wprost imponujący, bo aż 9 m. Maksymalne obciążenie kosza to 200 kg, a jego masa własna to 1900 kg. Dzięki tej stosunkowo niewielkiej masie i małym rozmiarom (długość 6, 20 m, szerokość 1, 65 m, wysokość po złożeniu 2, 15 m) transportuje się go równie łatwo, jak opisany wyżej mniejszy podnośnik.

Wynajem zwyżki Tarnów to przede wszystkim prostota obsługi

Oba opisane podnośniki mają podwójny system sterowania – z ziemi oraz bezpośrednio z kosza. Nadto obydwa posiadają zasilanie z silnika diesla oraz akumulatorowe. Takie rozwiązanie po pierwsze uniezależnia podnośnik od zewnętrznych źródeł energii, a po drugie zasilanie akumulatorowe pozwala na wykonywanie prac w zamkniętych przestrzeniach o słabej wentylacji. Nadto ich niewielkie rozmiary i waga pozwalają na bezproblemowy wjazd do budynków (nawet po stopniach). Dzięki małej wadze nie zostanie uszkodzona posadzka podczas prac wewnątrz. Jest to szczególnie ważne w obiektach zabytkowych.

Wynajem podnośnika koszowego w Tarnowie to nie jedyna nasza usługa. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie niesie za sobą wynajem zwyżki Dębica, Tarnów, Jasło, Krosno to zapraszam na http://www.podnosniki-malopolska.pl/uslugi-podnosnikiem-koszowym/