Nasze podnośniki na wynajem

 Niftylift 170 HDE                                          Niftylift 120 T

wysokość robocza to 17m                                                             wysokość robocza to 12m

Wynajem podnośników koszowych
Wynajem podnośnika koszowego

Lekki podnośnik koszowy
Mały podnośnik koszowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynajem podnośników koszowych – czy to się opłaca?

W przypadku wykonywania wielu prac wysokościowych, często zmagamy się z problemem, że pomimo użycia drabin bądź rusztowań, nie zawsze jesteśmy w stanie dostać się do danego miejsca. Alternatywną stają się wtedy podnośniki koszowe. Jednak ich cena jest często zaporowa. Warto zatem rozpatrzyć opcję najmu takiej maszyny.

Wynajem podnośników koszowych jest usługą oferowaną przez coraz większą liczbę firm. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób używających tego typu maszyn sporadycznie. Koszt najmu wynosi od kilkudziesięciu złotych za godzinę, gdy zakup maszyny może wynosić kilkadziesiąt tysięcy. Ponadto, aby móc legalnie posługiwać się podnośnikiem koszowym, niezbędne jest zdobycie odpowiednich uprawnień, potwierdzających kompetencje. Inaczej wygląda sytuacja dla właścicieli firm, ponieważ mogą posłużyć się kredytem dla firm, dofinansowaniem z UE albo wziąć podnośnik w leasing. Wadą najmu jest to, że w momencie gdy potrzebujemy taki podnośnik, może aktualnie nie być dostępny do wypożyczenia. Dlatego zapraszamy do kontaktu i rezerwacji urządzenia.

Podnośnik koszowy może być wykorzystywany do wielu rodzajów prac wysokościowych. Jego pomoc w niektórych przypadkach jest nieoceniona. Jednak, jeżeli chodzi o kwotę kupna takiej maszyny jest ona bardzo duża. Zatem, jeżeli nie jesteś właścicielem firmy oferującej usługi wysokościowe, a dźwig jest ci potrzebny raczej sporadycznie, dużo lepszą opcją będzie znalezienie firmy oferujące usługi wypożyczania podnośników. Jest to wyjście tańsze, a potencjalna inwestycja w maszynę może zwracać się przez bardzo długi czas. Tutaj własnie zwracamy się do ciebie z propozycją współpracy. Potrzebujesz podnośni? Bierz do ręki telefon i dzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.