Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie do pracy we wnętrzach

Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie do pracy we wnętrzach budynków

Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie w celu wykorzystania go we wnętrzach do znakomite rozwiązanie. Niska waga i nieduże gabaryty, napęd z akumulatorów lub z sieci przy zachowaniu dobrych parametrów pracy dają możliwość pracy we wnętrzach różnych obiektów.
Podczas pracy w takich warunkach należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii.

• Wjazd do obiektu

Nowo powstałe budynki przeważnie posiadają duże szerokie wjazdy ze względu na wymogi przeciw pożarowe, więc tutaj problem specjalnie nie istnieje.
Gorzej sytuacja ma się w kościołach i starych budynkach w których to rzadko kiedy wejścia główne mają szerokość przekraczającą 1.8 m szerokości. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się podnośnik koszowy na przyczepie ponieważ ich szerokość umożliwia wjazd nimi do takich budynków.

• Waga – nacisk na posadzkę

W obiektach takich jak kościoły czy hale sportowe często posadzki ze względu na materiał z którego są wykonane ( parkiet, ogrzewanie podłogowej itp.) są bardzo delikatne. Wówczas niemożliwy staje się wjazd ciężkim podnośnikiem nożycowym lub samojezdnym . Dzięki swojej konstrukcji z pomocą w takich sytuacjach przychodzą podnośniki na przyczepach. Są lekkie i mogą pracować na delikatnych posadzkach nie powodując ich pęknięć, porysowań i innych uszkodzeń ( np. uszkodzeń ogrzewania podłogowego )

• Napęd oraz głośność

Dzięki zastosowaniu baterii lub możliwości pracy z „sieci” podnośnik może pracować w szczelnie zamkniętych obiektach bez obawy o zdrowie pracowników. Podnośnik na przyczepie nie potrzebuje do swej pracy uruchomienia silnika spalinowego a w związku z tym nie powoduje zadymienia, zatrucia powietrza. Silnik hydrauliczny w który zaopatrzana jest zwyżka, zasilany prądem z sieci bądź z akumulatorów jest bardzo cichy więc jego praca nie wpływa negatywnie na otoczenie.

• Waga po raz drugi

Podnośniki na przyczepach charakteryzują się niską wagą co umożliwia pokonanie różnych trudności podczas wjazdu do obiektu takich jak schody czy progi. Podnośnik o niskiej masie własnej bez problemu można (przy odrobinie doświadczenia) włożyć podnośnikiem HDS do budynku pokonując schody. Można też wciągnąć przy pomocy wyciągarki samochodowej po wcześniej przygotowanym podeście.

• Nie wykonalne staje się wykonalne

Przewaga podnośników podczas pracy nad innymi rozwiązaniami takimi jak np. rusztowania wynika z ich mobilności. Dobrym przykładem ilustrującym sytuacje jest praca polegająca na malowaniu wnętrz w kościele.
Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie umożliwia kościołowi normalnie funkcjonowanie ponieważ na czas nabożeństw prace zwykle zostają przerwane a podnośnik bardzo szybko zostaje złożony i odsunięty w przysłowiowy kąt, gdzie nie będzie przeszkadzał w odprawianiu mszy św. Jest to niewątpliwa zaleta w konfrontacji z rusztowaniami, których ot tak nie złożymy i nie odstawimy na bok.
Podobnie sprawa ma się w budynkach które są już oddane do użytku i odbywa się tam codziennie ruch np. galerie handlowe, hale produkcyjne i sportowe . W takich obiektach wykluczone jest rozkładanie rusztowań które będę uniemożliwiały normalną ich pracę a rozkładanie ich np. po godzinach użytkowania jest często nie wykonalne i nie opłacalne. Jak widać – tutaj również z pomocą przychodzi wynajem podnośnika koszowego na przyczepie

Prace do których może być wykorzystany wynajem podnośnika koszowego na przyczepie wewnątrz budynków:

  • Malowanie –  Malowanie dachów, ścian, elementów itp.
  • Piaskowanie
  • Wszelakie montaże
  • Mycie – ścian, przeszkleń elementów
  • Dekoracje
  • Prace konserwatorskie i konserwacyjne

Oraz jeszcze wiele innych. W zasadzie wykorzystanie podnośników koszowych ogranicza wyobraźnia i umiejętności  dlatego zapraszamy do korzystania z usługi pt. wynajem podnośnika koszowego na przyczepie właśnie u nas.

O innych możliwościach podnośnika koszowego na przyczepie do wnętrz możecie Państwo poczytać na stronach naszego portalu :mały podnośnik koszowy wynajem czy też http://www.podnosniki-malopolska.pl/podnosnik-z-napedem-elektrycznym/ artykuł potusza tematykę związaną z wykorzystaniem zwyżki z napędem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.