Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie do pracy we wnętrzach

Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie do pracy we wnętrzach budynków

Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie
Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie

Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie w celu wykorzystania go we wnętrzach do znakomite rozwiązanie. Niska waga i nieduże gabaryty, napęd z akumulatorów lub z sieci przy zachowaniu dobrych parametrów pracy dają możliwość pracy we wnętrzach różnych obiektów.
Podczas pracy w takich warunkach należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii.

• Wjazd do obiektu

Nowo powstałe budynki przeważnie posiadają duże szerokie wjazdy ze względu na wymogi przeciw pożarowe, więc tutaj problem specjalnie nie istnieje.
Gorzej sytuacja ma się w kościołach i starych budynkach w których to rzadko kiedy wejścia główne mają szerokość przekraczającą 1.8 m szerokości. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się podnośnik koszowy na przyczepie ponieważ ich szerokość umożliwia wjazd nimi do takich budynków.

• Waga – nacisk na posadzkę

W obiektach takich jak kościoły czy hale sportowe często posadzki ze względu na materiał z którego są wykonane ( parkiet, ogrzewanie podłogowej itp.) są bardzo delikatne. Wówczas niemożliwy staje się wjazd ciężkim podnośnikiem nożycowym lub samojezdnym . Dzięki swojej konstrukcji z pomocą w takich sytuacjach przychodzą podnośniki na przyczepach. Są lekkie i mogą pracować na delikatnych posadzkach nie powodując ich pęknięć, porysowań i innych uszkodzeń ( np. uszkodzeń ogrzewania podłogowego )

• Napęd oraz głośność

Dzięki zastosowaniu baterii lub możliwości pracy z „sieci” podnośnik może pracować w szczelnie zamkniętych obiektach bez obawy o zdrowie pracowników. Podnośnik na przyczepie nie potrzebuje do swej pracy uruchomienia silnika spalinowego a w związku z tym nie powoduje zadymienia, zatrucia powietrza. Silnik hydrauliczny w który zaopatrzana jest zwyżka, zasilany prądem z sieci bądź z akumulatorów jest bardzo cichy więc jego praca nie wpływa negatywnie na otoczenie.

• Waga po raz drugi

Podnośniki na przyczepach charakteryzują się niską wagą co umożliwia pokonanie różnych trudności podczas wjazdu do obiektu takich jak schody czy progi. Podnośnik o niskiej masie własnej bez problemu można (przy odrobinie doświadczenia) włożyć podnośnikiem HDS do budynku pokonując schody. Można też wciągnąć przy pomocy wyciągarki samochodowej po wcześniej przygotowanym podeście.

• Nie wykonalne staje się wykonalne

Przewaga podnośników podczas pracy nad innymi rozwiązaniami takimi jak np. rusztowania wynika z ich mobilności. Dobrym przykładem ilustrującym sytuacje jest praca polegająca na malowaniu wnętrz w kościele.
Wynajem podnośnika koszowego na przyczepie umożliwia kościołowi normalnie funkcjonowanie ponieważ na czas nabożeństw prace zwykle zostają przerwane a podnośnik bardzo szybko zostaje złożony i odsunięty w przysłowiowy kąt, gdzie nie będzie przeszkadzał w odprawianiu mszy św. Jest to niewątpliwa zaleta w konfrontacji z rusztowaniami, których ot tak nie złożymy i nie odstawimy na bok.
Podobnie sprawa ma się w budynkach które są już oddane do użytku i odbywa się tam codziennie ruch np. galerie handlowe, hale produkcyjne i sportowe . W takich obiektach wykluczone jest rozkładanie rusztowań które będę uniemożliwiały normalną ich pracę a rozkładanie ich np. po godzinach użytkowania jest często nie wykonalne i nie opłacalne. Jak widać – tutaj również z pomocą przychodzi wynajem podnośnika koszowego na przyczepie

Prace do których może być wykorzystany wynajem podnośnika koszowego na przyczepie wewnątrz budynków:

  • Malowanie –  Malowanie dachów, ścian, elementów itp.
  • Piaskowanie
  • Wszelakie montaże
  • Mycie – ścian, przeszkleń elementów
  • Dekoracje
  • Prace konserwatorskie i konserwacyjne

Oraz jeszcze wiele innych. W zasadzie wykorzystanie podnośników koszowych ogranicza wyobraźnia i umiejętności  dlatego zapraszamy do korzystania z usługi pt. wynajem podnośnika koszowego na przyczepie właśnie u nas.

O innych możliwościach podnośnika koszowego na przyczepie do wnętrz możecie Państwo poczytać na stronach naszego portalu :mały podnośnik koszowy wynajem czy też http://www.podnosniki-malopolska.pl/podnosnik-z-napedem-elektrycznym/ artykuł potusza tematykę związaną z wykorzystaniem zwyżki z napędem elektrycznym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.