Wynajem podnośników – Niftylift 120T

Niftylift 120 T – Wynajem podnośników

 

Wynajem podnośników Krakó
Wynajem zwyżki na przyczepie

 Maksymalna wysokość robocza to 12,2 m

  Zasilanie akumulatorowe oraz sinik diesla.

  Masa całkowita – 1400 kg

  Maksymalny udźwig – 200kg

  Sterowanie z dołu jak i z platformy

  Bezproblemowy transport

 

 Szczegółowe parametry urządzenia

Mały podnośnik koszowy na przyczepie
Mały podnośnik koszowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podnośnik koszowy Kalwaria
Podnośnik koszowy Wadowice

Podnośnik koszowy Niftylift 120 T jest bardzo ciekawym urządzeniem. Proponujemy tą maszynę klientom, którzy mają do wykonania nie duże prace i potrzebują wykonać je w błyskawicznym tempie.

Zwyżka jest lekka i mała dzięki czemu można nią wjechać i pracować niemal wszędzie. Do jej transportu wystarczy samochód osobowy. Podjeżdżasz, podpinasz i zabierasz do domu. Ze względu na prostotę obsługi podnośnika oraz ze względu na jego niską wagę – nie ma problemu z jej holowaniem. Jeśli sobie życzysz, ażeby dostarczyć Ci ją na miejsce to informuję, że nie ma z tym najmniejszego problemu. Powiedz tylko gdzie mamy je dostarczyć, a za parę chwil urządzenie będzie na miejscu zwarte i gotowe do pracy.  Jednocześnie warto wspomnieć, że urządzenie to mimo swoich niewielkich  parametrów transportowych jest urządzeniem potężnym jeśli chodzi o parametry pracy. Posiada interesujące wysięgi. Zachęcam w tym miejscu do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami pracy. Ponad sześciometrowy wysięg boczny sprawia, że wykonywanie prac na wysokości przestaje być uciążliwe i bardzo czasochłonne. Wykorzystując ten „mały” podnośnik koszowy skrócicie sobie Państwo kilkukrotnie czas wykonywanych prac.

Dzięki usłudze :” Wynajem podnośników” nie potrzebne stają się rusztowania które dotychczas były niezbędne (choć problematyczne w transporcie, rozkładaniu, składaniu i przestawianiu ) zaoszczędzicie Państwo sporo sił i nerwów (transportowanie,rozkładanie, przestawianie i składanie rusztowań). Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Zachęcamy w tym miejscu do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o warunki współpracy. Kolokwialnie mówiąc: „Na pewno się dogadamy”….Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie, dostarczymy we wskazane miejsce, pomożemy w wykonaniu pracy. Wynajem podnośników to usługa skierowana właśnie do Ciebie.

1 thought on “Wynajem podnośników – Niftylift 120T”

  1. Podnośnik koszowy NiftyLift 120T to niewielka maszyna posiadająca ogromne możliwości. Nie duże wymiary transportowe w połączeniu z niską wagą sprawiają, że podnośnik jest wygodny w transporcie oraz eksploatacji. 12 metrowa wysokość robocza pozwala wykonać bardzo szybko prace które dotychczas kojarzyły się z ogromną liczbą rusztowań, żmudnym jego przestawianiem, chaotycznym tempem prac i zaangażowaniem wielu ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.