Podnośniki koszowe wynajem w ciesielstwie i dekarstwie

Podnośniki koszowe wynajem – zastosowanie w ciesielstwie i dekarstwie

Wykonując jakie prace pomocnym może okazać się podest ruchomy?

 

Montaż rynien i obróbek blacharskich

Dekarz / Blacharz – rzemieślnik który zajmuję się między innymi kryciem dachów, wykonywaniem i montażem obróbek  blacharskich, montażem rynien  oraz wieloma innymi pracami . Tak się składa że większość jego prac wykonywanych jest na wysokości gdzie dostęp jest możliwy tylko przy użyciu czasochłonnych technik z wykorzystaniem rusztowań albo niewygodnych i niebezpiecznych drabin.  Z pomocą i dla tych rzemieślników stworzono  podnośnik koszowy na przyczepie.

Dzięki swojej konstrukcji taki podnośnik może być z łatwością holowany za autem wykonawcy na miejsce prac.

 

Podnośniki koszowe wynajem to bezproblemowe wykonanie większości prac na wysokości takich jak:

  • montaż /  demontaż obróbek blacharskich
  •  montaż /demontaż rynien
  •  budowa, obrabianie, okuwanie komina
  •  krycie dachu, 
  • malowanie dachu, malowanie rynien
  •  Oraz wiele innych

Dzięki zastosowaniu podnośnika koszowego podczas takich prac, skraca się czas wykonywania usługi ponadto poprawia się bezpieczeństwo i wygodę pracy.

Podnośniki koszowe wynajem
Montaż rynien

Stosowanie podnośnika w pracach dekarski pozwala na wykonywanie prac przy użyciu mniejszej ilości pracowników co daje kolejne oszczędności.

Podsumowując ten artykuł można stwierdzić , iż stosowanie podnośnika koszowego podczas prac dekarsko – blacharskich pozwala je w ogóle  wykonać (w niektórych wypadkach), pozwala wykonać usługę dużo szybciej, bez konieczności użycia niebezpiecznych drabin i pochłaniających mnóstwo czasu  rusztowań, wykonywane prace mogą odbyć się przy mniejszej liczbie pracowników przez co pozwala przynieść kolejne oszczędności podczas tylko jednej usługi.

Wynajem zwyżek umożliwia wypożyczenie urządzenia wraz z operatorem lu samą tylko maszynę ( bez operatora ). Dostarczymy podnośnik w konkretnym terminie we wskazane miejsce a po wykonaniu prac zabierzemy ją z powrotem.

 

 

Oto bardzo krótki filmik pokazujący ” co i jak” :

Jeśli stwierdzisz jednak, że nie masz ochoty/czasu aby wykonać prace w każdej chwili możesz zwrócić się do nas z zapytaniem. Zespół wykwalifikowanych fachowców wykona dla Ciebie wszelkie zlecone prace.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.